Завдяки реконструкції парної горловини ст. Вакулинці швидкість пасажирських поїздів на цій ділянці зросте вдвічі

Завдяки реконструкції парної горловини ст. Вакулинці швидкість пасажирських поїздів на цій ділянці зросте вдвічі

07.12.2018

Залізничники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснили реконструкцію парної горловини ст. Вакулинці з боку роз’їзду Кривохатки основного ходу, яким швидкісні поїзди прямують з Києва на Схід.

Роботи проводилися з 22 листопада по 3 грудня. Постійний рух поїздів, включно з експресами Інтерсіті+, став причиною тривалого узгодження «вікон» з усіма задіяними службами та цілодобової роботи колійників, електромеханіків СЦБ та енергетиків.

Вхідна горловина ст. Вакулинці це перехрестя, де зустрічаються головний хід з Полтави-Київської до Харкова, а також примикає гілка на Полтаву-Південну. Через криву ділянку колії швидкість руху поїздів за напрямком Київ-Харків на цій ділянці не перевищувала 40 км/год. Цього недостатньо для ефективної організації високошвидкісного руху, тож головне завдання реконструкції підвищення швидкості та безпеки руху.

У результаті залізничники переуклали 2 вхідні стрілочні переводи та привели їх до відповідності з технічними умовами, перенесли дві стрілки на нові ординати зі зміщенням до 30 м та спрямили 3 криві, переставили 2 сигнали та уклали нові кабелі.

Завдяки реконструкції, максимальна швидкість прослідування пасажирських поїздів на цій ділянці зросте вдвічі і сягатиме 80 км/год.


Источник