На минулому тижні воєнізована охорона Придніпровської залізниці запобігла 15 розкраданням майна та вантажів

На минулому тижні воєнізована охорона Придніпровської залізниці запобігла 15 розкраданням майна та вантажів

14.09.2017

З 4 по 10 вересня 2017 року воєнізована охорона Придніпровської магістралі присікла 15 спроб крадіжок залізничного майна та вантажів, які перевозяться. За злочинні дії затримала десятьох осіб.

Так, 7 вересня працівники стрілецьких команд Нижньодніпровськ-Вузол та Дніпро-Головний разом із правоохоронцями затримали на станції Нижньодніпровськ-Вузол злодія, який вкрав 30 метрів кабелю зв’язку. Розкрадача передали до місцевого відділу поліції.

Того ж дня Бійці стрілецької команди швидкого реагування затримали на перегоні Чаплине Мечетна двох чоловіків, які бензопилами спиляли дерева в лісосмузі відведення та намагалися вивезти деревину на автотранспорті. «Чорних» заготівельників передали до правоохоронних органів разом з інструментом та автомобілями ЗИЛ-130 та УАЗ.

Упродовж минулого тижня ВОХОРівці Придніпровської залізниці шість разів попереджувально застосовували вогнепальну зброю, аби відлякати знахабнілих розкрадачів від вагонів вантажних поїздів. У чотирьох випадках злодії зазіхали на брухт.

Окрім цього, у зазначений період охоронці затримали та оштрафували 17 порушників правил, установлених на залізничному транспорті України. Затримані громадяни ходили коліями в невизначених місцях.


Источник