Триває робота HR-школи Південної залізниці для працівників з кадрів

Триває робота HR-школи Південної залізниці для працівників з кадрів

31.05.2019

29 травня в Харкові пройшов другий модуль навчання в HR-школі Південної залізниці. Участь у заході взяли понад 20 працівників з кадрів підрозділів регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Спікер Наталя Скринник, фахівець з підбору персоналу з 15-річним досвідом, ознайомила слухачів HR-школи з методикою, інструментами, рекомендаціями щодо вирішення завдань створення ефективної команди.

Зокрема, учасники заходу дізналися про те, як під час короткої співбесіди визначити результативного працівника, якими якостями має володіти кандидат, аби стати цікавим для роботодавця, тощо. Також внутрішніми спікерами були висвітлені питання щодо складання заявки на підбор персоналу та профілю посади, роботи з резюме та проведення співбесіди на посади.

Робота HR-школи передбачає зустрічі з яскравими особистостями, цікавими та успішними людьми, досвідченими фахівцями в різних галузях.

Навчання розраховано на вісім модулів (один модуль на місяць). Після кожного модуля буде проведено контроль знань, умінь та навичок слухачів.

Перший модуль відбувся на початку квітня.

Мета навчань удосконалення знань та професійних навичок працівників з кадрів підрозділів філії, а також опанування новими методами та інструментами роботи з підбору, оцінки та розвитку персоналу.


Источник