На маршруті Харків – Лозова – Лиман Південної залізниці курсує модернізований електропоїзд

На маршруті Харків – Лозова – Лиман Південної залізниці курсує модернізований електропоїзд

07.12.2018

Із грудня 2018 року маршрутом Харків Лозова Лиман регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» курсує модернізований електропоїзд ЕР2Р-7087.

Капітальний ремонт здійснено на «Київському електровагоноремонтому заводі». Корпус електропоїзда пофарбовано якісними емалями, для зручності пасажирів замість колишніх дерев'яних сидінь встановлено крісла з поліпшеними ергономічними властивостями. Тепло в салоні вагону забезпечують склопакети на 80 розсувних вхідних та 30 салонних дверях, а завдяки наявності інформаційного табло можна завчасно дізнатися про наступні зупинки і час прибуття потягу.

Серед технічних нововведень нова ходова частина, сучасне електрообладнання, світлодіодні прожектори та буферні ліхтарі на головному вагоні, що гарантують більш насичене та далеке освітлення колії, та світлодіодні лінії, якими оснащено вагони. Крім того, вмонтовано відеокамери зовнішнього та внутрішнього нагляду та система відео реєстрації, що дозволяють машиністові будь-якої хвилини відстежити ситуацію в електропоїзді та миттєво зреагувати.

Приміський поїзд №7035/7037/7038 сполученням Харків-Лозова-Лиман курсує зі станції Харків-Пасажирський щодня, крім вівторка. На шляху прямування поїзд здійснює зупинки на станціях Покотилівка, Мерефа, Бірки, Шурине, Безпалівка, Трійчате, Лихачове, Біляївка, Краснопавлівка, Понютине, Лозова, Близнюки, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвінкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов’янськ, ім. Кожушко, Слав.курорт.

Нагадаємо, це вже другий модернізований електропоїзд Південної магістралі. Улітку після виконання капітального ремонту почав курсування приміський поїзд №6456/6446 Харків Ізюм Лиман.


Источник